Kask Uvex Suxxeed Active Blue.

zł 1,390.00

Nowy produkt

Uvex Suxxeed Velour to lekki kask jeździecki o matowym wykończeniu velurowym .
 
Oferuje perfekcję w najdrobniejszym nawet detalu. Inteligentny system wentylacji wewnętrznej zapewnia chłodzenie w każdej sytuacji. Zaadaptowany aby dokładnie przylegać do głowy jeźdźca dzięki systemowi regulacji IAS.
 
Skorupa kasku wykonana jest dzięki technologii formowania wtryskowego która pozwala na zachowanie niewielkiej wagi kasku przy jednoczesnej maksymalnej ochronie. Inteligentny system regulacji pozwala zachować równowagę temperatury  pod kaskiem w każdych warunkach. Niezależnie od tego czy używany jest w intensywnym treningu czy też w warunkach gorąca, zimna, dużej wilgotności czy też w przy wietrznej pogodzie, kask leży idealnie i daje doskonałe poczucie komfortu.
 
System wentylacji Uvex pracuje w takich warunkach jak naturalny klimatyzator, utrzymując ciepło lub zimno, wentylując lub  magazynując ciepło. Jest to możliwe dzięki  specjalnie rozmieszczonym otworom wentylacyjnym, oraz specjalnej oddychającej ale wodoodpornej i wiatro-szczelnej membranie. Materiał ten absorbuje i odprowadza pot (podobnie jak bielizna termo-aktywna).
Dodatkowo wnętrze kasku jest odpinane, można je prać, wykonane jest z materiałów antyalergicznych. Powierzchnia hełmu wykonana jest z tworzywa ułatwiającego jego czyszczenie. Posiada system regulacji IAS, który umożliwia dokładne dopasowanie do głowy jeźdźca a także system MONOMATIC, który umożliwia łatwe zapinanie i rozpinanie kasku jedną ręką w każdych warunkach.
 
ATEST VG1 01.040 2014-12
 
Kolor: Niebieski.
 
Rozmiar: XXS-S (52-55), S-M (55-57), M-L (57-59)

Brak opinii kupujących ten produkt

Twoja opinia

Kask Uvex Suxxeed Active Blue.

Kask Uvex Suxxeed Active Blue.

Podobne produkty