Siodło ALEX Daw Mag.

zł 4,800.00

Nowy produkt

  • 1-60 dni

Westernowe siodło ALEX to bardzo wygodne, duże, kompletne siodło wykonane z najwyższej jakości skór bydlęcych. Przeznaczone jest do jazdy w terenie, doskonale nadaje się także na dłuższe rajdy. Produkowane w szerokiej gamie rozmiarów, od 11,5"" do 19,5"". Dostępne jest w dwóch wersjach wykończenia: STANDARD (100% skór krajowych) oraz EXCLUSIVE (40% skór krajowych, 60% skór z importu). Do wyboru mamy kolory: czarny, brąz, jasny brąz, mieszany.

Siodła westernowe DAW-MAG nadają się do jazdy w terenie, do długich rajdów oraz do wykonywania elementów w stylu ""raining"" lub w stylu ""old-style"". Siodła western produkowane są w czterech rozmiarach: 11,5"", 15,5"", 16,5"" oraz wersja XXX - 19,5"". Konstrukcja terlicy wykonana jest z żywic poliestrowych zbrojonych tkaniną z włókna szklanego. U góry posiada ""Horn"" wykonany ze stali. Odpowiedni kształt i szeroki rozstaw ławek powoduje, że siodło przylega doskonale do większości grzbietów końskich. Puśliska wyposażone są w specjalne, płaskie, przesuwne sprzączki umożliwiające szybką zmianę długości.

Cały montaż do konia odbywa się za pomocą popręgu tradycyjnego z podpinką lub wiązania typu ""krawat"". Wykonane ze skór bydlęcych roślinnie garbowanych. Siodła wykonywane są w wersji klasycznej gładkiej lub wersji ozdobnej z odszywanym siedziskiem oraz wyciskami na brzegach tybinek.

Brak opinii kupujących ten produkt

Twoja opinia

Siodło ALEX Daw Mag.

Siodło ALEX Daw Mag.

Podobne produkty