Puśliska skórzane PROGRIP Freejump.

zł 799.00

Nowy produkt

  • 1-14 dni

PRO GRIP puśliska skórzane, maksymalne GRIP maksimum na trening i zawody

Pojedynczy pasek puślisk FREEJUMP i wyjątkowo szeroki krój zapewniają niezrównany komfort jazdy i gwarantują, że skóra strzemion FREEJUMP się nie skręci. Górna część umożliwia jeszcze bardziej precyzyjną regulację długości niż tradycyjne skóry strzemionowe dzięki zastosowaniu materiału „biotanowego” z tyłu górnej części skóry; biotan wzmacnia górną część skóry, umożliwiając więcej otworów w tej samej krótkiej odległości (30 otworów zamiast 20 jak w przypadku tradycyjnych skór).

Nowa oferta PRO GRIP:

    Wewnętrzny uchwyt ze skóry zapewnia prawdziwy efekt przyczepności do siodła;
    W rezultacie strzemiona są w bardziej stabilnej pozycji;
    Brak konieczności trzymania między butami (lub żuchwami) a parą skór / siodełka, ograniczając wtórne działanie kleju butów i umożliwiając nogom swobodę ruchów;
    Uchwyt zamontowany na rzepie dla łatwej wymiany;
    Skóry dostarczane również ze skórzanym paskiem (montowanym na rzep) bez uchwytu;
    Specjalny materiał gumowy z powierzchnią zapewniającą maksymalną pożądaną przyczepność;

3 rozmiary do wyboru w zależności od wzrostu ciała rowerzysty: S <5′-1,50m / 5′-1,50m <M <5’9 ″ -1,75m / L> 5’9 ″ -1,75m
Produkt wybrany we wrześniu 2015 roku na międzynarodowych produktach jeździeckich SPOGA w roku: zobacz wideo tutaj
PRO GRIP strzemiona skórzane, skóra roślinna

Przez większość czasu metale ciężkie, takie jak chrom, są wykorzystywane do produkcji skór. Te szkodliwe produkty są często wyładowywane przez garbarnie do pobliskich rzek, powodując poważne zanieczyszczenie wody i gleby. Skóra roślinna jest garbowana… z aktywnymi składnikami roślinnymi.

Skóra garbowana roślinnie jest bardziej przyjazna dla środowiska, a także mniej szkodliwa dla zdrowia osób ją produkujących i użytkowników końcowych. Garbowana roślinnie skóra nie wywołuje alergii. Garbowanie roślinne stosuje się szczególnie w ortopedii, siodłach i halsach dla koni (konie mogą być również uczulone!). I często znajdziesz coś w podszewce butów.

Garbowana roślinnie skóra ma naturalne odcienie o głębszych i bardziej dopracowanych odcieniach. Ma charakterystyczną tożsamość dzięki cieplejszemu odczuciu i różnicom między skórą. Ta skóra z czasem patynuje i poprawi się jak dobre wino!
Grip (skóra)
Grip (skóra)
Maksymalna przyczepność do użytku podczas zawodów lub treningu. Dwie skórzane nakładki na strzemiona są przymocowane rzepem, co ułatwia ich wymianę. Podkładka Grip umożliwia ciasne przyleganie skóry strzemienia do siodła, co oznacza, że ​​noga jest stabilniejsza, a jednocześnie zachowuje swobodę ruchów. Podzielona skórzana podkładka jest dostarczana, aby umożliwić jej funkcjonowanie bez pomocy uchwytu.
Powrót

Kolor: czarny, brązowy.

Rozmiar: S, M, L.

Brak opinii kupujących ten produkt

Twoja opinia

Puśliska skórzane PROGRIP Freejump.

Puśliska skórzane PROGRIP Freejump.

Podobne produkty