Maxavita MaxaBreathe 900g

zł 179.00

Nowy produkt

  • 1-7 dni

To znakomite rozwiązanie dla koni z problemami oddechowymi.

MaxaBreathe dzięki zawartości Acetylocysteiny ma działanie mukolityczne, ułatwia rozpuszczanie zalegającej wydzieliny, powodując szybkie upłynnianie śluzu zalegającego w drogach oddechowych.

MaxaBreathe dodatkowo zawiera kombinację podstawowych antyoksydantów, które w połączeniu z wyciągiem Perna Canaliculus - SuPernaTM wspierają naturalną odporność układu oddechowego, tak by konie mogły oddychać z naturalną łatwością zarówno w stajni, na padoku jak i w czasie treningu.

Preparat MaxaBreathe jest wolny od dopingu!

Składniki preparatu:

SuPerna nowozelandzkie zielone małże Omułek może pomóc złagodzić podrażnienia, które powodują kaszel.

Witamina C Naturalnym źródłem witaminy C dla konia jest świeża trawa i inne żywe rośliny. Siano i ziarna zasadniczo nie zawierają witaminy C - co otwiera potrzebę suplementacji, szczególnie w miesiącach zimowych. Jest również znany ze swoich właściwości przeciwutleniających i jest niezbędny do tworzenia i utrzymywania tkanek łącznych (chrząstki stawowej, ścięgien, więzadeł oraz skóry i kości).

N-acetylo cysteina N-acetylocysteina jest aminokwasem, który służy jako prekursor syntezy glutationu, środka odtruwającego w organizmie. Pomaga to w rozkładaniu śluzu, a także może pomóc wątrobie w detoksykacji szerokiej gamy zanieczyszczeń.

Ziołowa mieszanka oddechowa z lucerną Kojąca szałwia i kwiat bzu czarnego, przeciwutleniający czosnek i cytryna w połączeniu z lucerną dla maksymalnej smakowitości.

Opakowanie zawiera 900g preparatu, wystarczające na 30 dni podawania.

Brak opinii kupujących ten produkt

Twoja opinia

Maxavita MaxaBreathe 900g

Maxavita MaxaBreathe 900g

Podobne produkty