Hoveler Das Perfekte Pony Dinner
search
  • Hoveler Das Perfekte Pony Dinner
  • Hoveler Das Perfekte Pony Dinner

Hoveler Das Perfekte Pony Dinner

Czas realizacji: 1-10 dni
Rozmiar: 20 kg
175,00 zł
Brak podatku
Ilość

Ziołowe musli dla kucy bez zbóż i melasy

Bogata strukturalnie kompozycja bez zbóż i melasy jest dedykowana dla koni i kucyków, które powinny być delikatnie żywione. Czarny kminek i specjalne zioła wspierają dobre samopoczucie koni i kucyków. Produkty z siemienia lnianego i oleju lnianego wspomagają optymalne trawienie. Dodatek dzikiej róży wprowadza do paszy naturalne witaminy, które mogą pomóc wzmocnić układ odpornościowy.

Ze względu na bogatą strukturę musli nadaje się również dla koni z problemami żołądkowymi. Bogate w włókno musli sprzyja żuciu powodując zwiększoną produkcję śliny, która chroni błonę śluzową żołądka.

Rozmiar: 5kg, 20 kg

Dodatki paszowe:

Skład:

Lucerna, łuska słonecznika, płatki traw i ziół, mączka słonecznikowa, walcowane siemię lniane mikronizowane 5%, wytłoki z jabłek, płatki marchwiowe, olej lniany, kminek czarny 2%, owoc dzikiej róży 2%, makuch lniany, bazylia z olejem słonecznikowym, liście rozmarynu, nasiona kopru włoskiego, mięta pieprzowa, pokrzywa.

Energia:

10,37 MJ DE / kg DM
8,8 MJ ME / kg DM

Analityczne części składowe:

13,4% surowego białka
6,7% surowego tłuszczu
26,8% surowego błonnika
7,6% popiołu surowego

5,4% cukru
2,2% skrobi

Dokładne dane można znaleźć w deklaracji (etykiecie) odpowiedniego produktu.

Stosowanie:

W zależności od konia i wykonywanej pracy można podawać od 50 do 500 g na 100 kg masy ciała. Zaleca się dodatkowe karmienie paszą mineralną i należy ją indywidualnie podawać koniowi/kucowi.

Hoveler
04-9574946
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
arrow_upward